Gönderen Konu: Shadowlands Öngösterimi: Revendreth ve Venthyr Covenant  (Okunma sayısı 1155 defa)

XinYenFon

 • Bölüm Yetkilisi
 • *
 • İleti: 22
  • Profili Görüntüle
Revendreth'e Hoşgeldiniz

Sire Denathrius, Revendreth'in efendisi ve Venthyr'nin hükümdarı, için acil bir haber ile ulaşıyorsunuz. Shadowlands' içerisinde süpürülmüş anima kuraklığının yarattığı bir isyanın ortasında bölgedir. Hayatta kalmaktan daha anlamlı olan tek şey gizliliğin - sır tutucuların dişlerini sivrelttikleri kadar kulak kesildiği bir bölgenin içine yürüyorsunuz. Eğer bu mesajı ulaştırmak ve bu toprakları kurtarmak istiyorsanız, alan içinde oynamalı ve içgüdülerinize güvenmelisiniz, Venthyr için ne söyledikleri her zaman ne o anlama gelmemekte ve dönek dostlarınız hızlıca zorlu düşmanlarınız haline gelebilmektedir.

> Revendreth'e gönderilen tüm ruhlar Sinstone alırlar. Yaşamda gerçekleştirdiğiniz tüm suçlar bu taşa gerçek adınızla işlenir. Yerini gizli tutun ve onun üzerine saldıracak tüm berbat şeyleri ne yaparsanız yapın yok edin.

Gururun Yeri

Revendreth, her biri o bölgede söz sahibi ve oradaki ruhların geçmiş günahlarından tövbe etmelerine cesaretlendiren güçlü Venthyr olan Harvesterlar tarafından idare edilen 7 ayrı bölgeden oluşur. Bu yollarında başarılı olanlara iki seçenek sunulur, birincisi Oribos'a başka bir yaşam sonrası için tekrar gönderilmek diğeri ise Revendreth'de kalıp Venthyr ile bir olmak. Kurtarılmaya direnenler ise doğrudan Maw'a gönderilir.

> Venthyr'lerin bazı yöntemleri tartışılabilir fakat dikkat edin: Muhalifler karanlık topraklarda yok olurlar.

Sire Denathrius'a sağdık Venthyr'lerin evi olan Castle Ward, Efendinin yanında olmak istemeyenler için tehlikeli bir yerdir. Asiller kalenin iç bölgelerinde tutulan en yaşlı Venthyrlerdir ve Efendilerinin gölgesinde bir yer kazanmışlar ve Countess, Harvester of Desire tarafından hizada tutulurlar.

> Efendiyi selamlarken, saygınızı onun en onurlu isimleri ile gösterin: Sire Denathrius, Revendreth'in Efendisi, Venthyr'nin Kralı, İlk Safkan, Stoneborn'un Komutanı ve Shadowlands'in Dişleri.Fearstalker, Harvester of Dread tarafından idare edilen, Forest Ward, Venthyrler için kurbanlarından (anima formunda) gurur emmelerini sağlayan bir avlanma alanıdır. Açığa çıkartmak kolaydır: Kurbanlara umut ve özgürlük ver ve sonrasında utanç dolu bir ders olacak şekilde onları avla.Azeroth'un şampiyonları için Revendreth içerisindeki ile adım Village Ward, Darkhaven içerisinde olacaktır. Harvester of Envy tarafından idare edilen bu bölge içerisinde Castle Ward'da artistokrat seviyesine yükselerek yaşamak isteyen bir çok dredgers ve Venthyr barındırmaktadır. Nathria Kalesi'nin rüzgârında, anima kuraklığı bu bölgeyi bozarken, gerçekliği kurutan ve ruh israfını red etmekten kaçınan vatandaşları kıskançlıkla izlenir.Castle Nathria

Sire Denathrius'un hisarlarının üstünde yer alan Castle Nathria. Bu antik sığınak, Efendiye, onun sadık kullarına ve -eğer- hain isyankarların sözlerini dinlerseniz, Shadowlandsdeki toplulukları çatlatacak kötü niyetli şeylere ev sahipliği yapar.
Revendreth'in Sakinleri
 • Venthyr: Vampirik Venthyr, kendilerine Arbiter tarafından gönderilen günahlı ruhları rehabilite eder ve uygunsuzları cezalandırırlar. Başarılı şekilde rehabilite edilen ruhlar ya başka bir diyara sonsuza kadar hizmet etmek için gönderilirler veya Venthyr olmayı seçerek, aklanma sürecinde bir enstrüman olmaya devam ederler.
 • Stone Legion: Stonewright tarafından kazınmış ve anima işlenmiş olan uyanık Stoneborn, hayat boyu yan yana savaşmanın sağladığı mutlak bağlılık ile efendilerine asker olarak hizmet ederler.
  • Stoneborn: Bu hayvani gargoyleler Venthyr'lerin düşmanları ile savaşa özgü silah yetenekleri ile düşmanlarını zorda bırakırlar veya benzersiz hareketlilikleri ile onlara üstünlük sağlarlar.
  • Gargons: Gecenin içerisinde karşılaşılabilecek resimlerden yontulmuş olan bu vahşi dört ayaklılar Revendreth'in taşlı yollarında düzeni korku veya güç ile korurlar.
  • Dreadbats: Göklerde gezinen dreadbatlar Stonebornları saldıran davetsiz misafirlere karşı uyarırlar, fakat düşmanları cansız bedenlere çevirebilecek yetenekleri de mevcuttur.
 • Dredger: İlkel çamurdan doğan, bu yıldırılmış iş gücü Venthyrlere, yerleri süpürmekten eğlence için kendilerini kurban etmeye kadar herhangi bir adi işi ne-olursa mantığında yaparlar.
 • Sire Denathrius: Revendreth'in efendisi, hesaplayan ve sistemli Sire Denathrius, aklananların ruhlarından kendi zevklerine göre Venthyr'i yarattı. Ölçümlerin ötesinde antik, Revendreth'in kurucusu, tüm Shadowlands içerisindeki en güçlü varlıklardan biridir. Azeroth'un şampiyonlarından, yaşamın akaşını yok etmekle tehtid eden isyankarlarla ilgilenmesi konusunda acil bir yardım istemiştir.
 • Prince Renathal: Bir zamanlar Denathrius'un sarayının mensuplarından biri olan Prince Renathal, Efendi'nin kendi ellerince yapılmış ilk Venthyr'dir. Fakat her şey anima kuruyup bitince değişmiştir. Bu kuraklığın nedeni olarak Efendinin olduğuna inanmış, arkasına zorlu bir gücü toplayarak Sire Denathrius'a karşı bir isyana liderlik etmekte ve anima akışını tekrar yapmaktadır. Ama Prince Renathal'in devirmeye çalıştığı zorbadan bir farkı olmadığını kanıtlayabileceği düşünülmelidir.
 • General Draven: Bir zamanlar Storneborn'un lideri, General Draven kendi ırkına arkasına dönüp Prince Renathal'ın birliklerini Sire Denathrius'a karşı komut etmeye başladı.
Revendreth'de karşılaşabileceğiniz bazı ögeler bulunmaktadır. Mecaranız sürecinde uyanık olmanızda fayda var - bu dünya içerisinde gezinen Azeroth'dan uzun süre önce göçmüş kahramalanlar ile yollarınız kesişebilir. . .

Venthyr Covenant

Oyuncular en üst seviyeye ulaştıklarında ve ilk dört bölgeyi gezdiklerinde, kendilerini Venthyr gibi bir Covenant'a adayabilirler. Her Covenant şampiyonlarına yetenekler yanında diğer güçler ve Covenant seferleri ile açılabilecek kozmetik ödüller sunarlar. Bu birlik oyunculara ayrıca, sadece lidere bağlılığını sağlamış oyunculara özel bir alan olan Covenant özel odasına erişim imkanı sunar.

Venthyr'nin Gücü

Eğer Venthyr Covenant'ına katılmayı seçtiyseniz, iki özel yetenek kazanırsınız - savaş içinde kullanılabilen sınıf yeteneği, aynı zamanda da dünyayı yeni bir yolla keşvetmenize yarayan imza yeteneği.

Venthyr şampiyonlarına sağlanan imza yeteneği:

Door of Shadows: Gölgelere karışarak, hedeflenen noktada belirmenizi sağlar.

Soulbinding

Bir Covenant'a katıldığınızda, onun en güçlü üyelerini ile ruhunuzu bağlayan antik bir tören gerçekleştirebilirsiniz. Bunu yaparak, karakteriniz onların gücünden yararlanabilir, güçlü ödüllere erişim sağlayabilir. Zaman içerisinde, gücün yeni kademelerini açabilir ve hatta Soulbindlarınızı stratejik ihtiyaçlarınız doğrultusunda değiştirebilirsiniz.

Venthyr Covenant Spoils

Venthyr Covenant'ın amacına katkı yaptığınızda, bir binek, bir pet, Venthyr-yapımı zırh ve bir çok ilgisiz Venthyr'nin başını çevirip bakacağı pelerin eklentisi kazanırsınız.

Zırh

Don bu zırhı Revendreth'in ateşlerinde özel olarak üretti.Cloth (sol), plate (orta) ve leather (sağ)

Revendreth içerisinde bir çok bulunması gereken gizem var, ve her şey göründüğü gibi değil - Efendinin söylediği bir şey, ve gerçek tamamen farklı bir konu. Azeroth'un en güçlü kahramalarına ise, gerçeğe ışık tutma görevi düşüyor.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal