Gönderen Konu: Shadowlands Leveling - Yeni Başlangıç Deneyimi Önizlenimi  (Okunma sayısı 587 defa)

XinYenFon

  • Bölüm Yetkilisi
  • *
  • İleti: 22
    • Profili Görüntüle
Shadowlands ile birlikte tamamı-yeni bir başlangıç deneyimi Azeroth içerisinde bekliyor. Eski yeni tüm oyuncular için, bu tanıtıcı sefer dünya içerisinde yolunuzu yaratmanızda müthiş bir yol olacak.Yeni Seviye Atlama Deneyimi

Bir sefer kayboldu, ve sizde yeni bir maceracı tayfanın yeni üyesi olarak çağırılarak onların başına ne geldiğini bulmak üzere görevlendirildiriniz. Bir çok seyahatte olduğu gibi, sizde kendinizi geminin üzerinde bilinen son noktaya giderken bulacaksınız. İşler kötüye gitmeye başladığında, Exile's Reach adında bir adaya ayak basacaksınız.Yeni Seviye Atlama Deneyimi

Burada adanın sunduğu zorluklarla yüz yüze gelmeye başlayacaksınız, ilk 10 seviyeye kadar yolunuzu bulacağınız bu bölgede, her seferinde artan bir zorlukla karşılaşacaksınız. Süreç ilerledikçe, size sunulan yeni yetenek ve vasıfları öğrenmeye başlayacaksınız.

Maceranızın doruk noktasında, 1 - 5 kişi için tasarlanmış mini bir dungeon içerisinde iki yeni boss ile mücadele edeceksiniz.Yeni Seviye Atlama Deneyimi

Yeni Becerileri Öğrenme
Bu yeni deneyim, sizin azeroth ve ötesinde başarılı olmanız için gerekli değişken becerileri öğrenmeniz üzerine titizlikle tasarlandı.

Exile's Reach içerisinde devam ederken, World of Warcraft hakkında temel bilgilerin tamamını öğrenecek, aynı zamanda sınıfınız için en önemli mekaniklerin bazılarına da dalmış olacaksınız. Warriorlar Charge (atılma) 'nın temellerini, Roguelar kombo puanlarının kullanımı noktasında, Hunterlarda petlerini nasıl yakalayıp saklayacaklarını öğreneceklerdir.

Bu temeller Azeroth içerisinde karşılaşacağınız bir çok zorluk için yapı blokları olacak, ve maceranın sizi götürdüğü yerde başarılı olma yolunda yardımcı olacaktır.

Yeni Oyuncular
Eğer World of Warcraft'a yeni iseniz ve hiç bir karakter yaratmamış veya seviyelendirmemişseniz, otomatik olarak başlangıç deneyimi ile azerothdaki seyahatinize başlayacaksınız - sınıfınızın temellerini ve parçası olduğunuz dünya ile etkileşimin esaslarını öğrenmenizde yardımcı olacaktır.

Bu serüveni tamamladıktan sonra, Battle for Azeroth'a (genişleme paketi) gideceksiniz, burada Shadowlands'e geçişten önce 50. seviyeye kadar seviyenizi arttırabileceksiniz.

Not: Bu blog yazısı içerisinde belirtilmemiş olmasına karşın, Blizzcon 'da söylenen, yeni oyuncuların özellikle BFA'ya gönderilme nedeninin bir önceki genişleme paketini öğrenerek oyuncular arasındaki bağın bir nebze olsun ortak tutulması amaçlanmıştır.

Veteran (Eski) Oyuncular
Eğer eski (veteran) oyunculardansanız veya daha önce bir karakterinizi seviyelendirdiyseniz, başlangıç deneyimi içerisinden çıkıp bunun yerine ırkınıza ait olan başlangıç bölgesinden 1. seviyeden başlayabilirsiniz. 10. seviyeye ulaştığınızda, Shadowlands'e 50. seviyede dahil olmadan önce Battle for Azeroth paketine veya Chromie ile konuşup istediğiniz bir genişleme paketinde seviye atlamaya devam edebilirsiniz. Allied ırklara ait karakterler, Death Knightlar ve Demon Hunterlar otomatik olarak 10. seviyede başlayacak ve kendi başlangıç deneyimlerini içerisinden oynayacaklardır.

Demon Hunter, Death Knight ve Allied Irklar
Blizzard bu noktada yaptığı güncelleme ile Demon Hunter ve Death Knight sınıflarının başlangıç seviyesini 8 olarak güncellemiştir. Allied Irklar 10 level olarak başlamaya devam edecek, bu duruma Allied ırklardan death knight açmanız da aynı durumda olacaktır.

Not: Bu aşamada yapılan diğer bir değişiklik ise, allied ırkların açılması için artık o allied ırka bağlı factionla exalted olunması gerekmiyor.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal